Chantilly Blog Theme (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Next page
sv: Nästa sida

en: medium
sv: mellan

en: small
sv: liten

en: large
sv: stor

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Previous page
sv: Föregående sida
