Chantilly Blog Theme (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Go to previous page
ta: முந்திய பக்கம் செல்

en: Go to next page
ta: அடுத்த பக்கம் செல்

en: Next page
ta: அடுத்த பக்கம்

en: Main page content
ta: முதன்மை பக்கம் உள்ளடக்கம்
