Chantilly Blog Theme (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: medium
tr: orta

en: small
tr: küçük

en: large
tr: geniş

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Previous page
tr: Önceki sayfa
