Chantilly Blog Theme (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Previous page
vi: Trang trước
