QBank DAM (3.0.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: About
my: အကြောင်း
