QBank DAM (3.0.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Action
sv: Åtgärd

en: Password
sv: Lösenord

en: Save
sv: Spara

en: User
sv: Användare

en: Url
sv: URL

en: Session ID
sv: Sessionens ID

en: Protocol
sv: Protokoll

en: Extension
sv: Filändelse

en: About
sv: Om
