QBank DAM (3.0.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Action
el: Ενέργεια

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Save
el: Αποθήκευση

en: User
el: Χρήστης

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Session ID
el: ID συνεδρίας

en: Media
el: Μέσα

en: Protocol
el: Πρωτόκολλο

en: Extension
el: Επέκταση

en: About
el: Περί
