QBank DAM (3.0.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Action
te: చర్య

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: User
te: వాడుకరి

en: Drupal
te: డ్రూపల్

en: About
te: గురించి
