QBank DAM (3.1.5) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Action
kk: Әрекет

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Save
kk: Сақтау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Drupal
kk: Друпал
