QBank DAM (3.1.5) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Action
km: អំពើ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Media
km: មេឌៀ

en: About
km: អំពី
