QBank DAM (3.1.5) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Protocol
kn: ಪ್ರೊಟೊಕಾಲ್

en: Extension
kn: ವಿಸ್ತರಣೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
