QBank DAM (3.1.5) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Drupal
ml: ഡ്രൂപ്പൽ
