QBank DAM (3.1.7) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Save
gu: સાચવો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: About
gu: વિશે
