QBank DAM (3.1.8) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Action
jv: Aksi

en: Password
jv: Sandhi

en: Save
jv: Simpen

en: User
jv: Panganggo

en: Session ID
jv: ID sesi

en: About
jv: Ngenani
