QBank DAM (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Session ID
bo: སྦྲེལ་ཡུན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Protocol
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Extension
bo: རྒྱ་བསྐྱེད
