QBank DAM (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Password
eu: Pasahitza

en: Save
eu: Gorde

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Url
eu: URLa

en: Session ID
eu: Sesio ID-a

en: Protocol
eu: Protokoloa

en: Extension
eu: Luzapena
