QBank DAM (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Password
es: Contraseña

en: Save
es: Guardar

en: User
es: Usuario

en: Url
es: URL

en: Session ID
es: ID de sesión

en: Media
es: Multimedia

en: Protocol
es: Protocolo

en: Extension
es: Extensión

en: About
es: Acerca de
