QBank DAM (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Password
fa: گذرواژه

en: Save
fa: ذخیره

en: User
fa: کاربر

en: Url
fa: نشانی

en: Media
fa: رسانه

en: Protocol
fa: استاندارد

en: Extension
fa: پسوند

en: About
fa: درباره
