QBank DAM (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: About
ku: دەربارە
