QBank DAM (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Action
be: Дзеянне

en: Password
be: Пароль

en: Save
be: Захаваць

en: User
be: Карыстальнік

en: Media
be: Мультымедыя

en: About
be: Аб
