QBank DAM (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Action
hu: Művelet

en: Password
hu: Jelszó

en: Save
hu: Mentés

en: User
hu: Felhasználó

en: Url
hu: Webcím

en: Session ID
hu: Munkamenet azonosítója

en: Media
hu: Média

en: Protocol
hu: Protokoll

en: Extension
hu: Kiterjesztés

en: About
hu: Leírás

en: Select entities
hu: Entitások kiválasztása
