QBank DAM (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Action
pt: Ação

en: Password
pt: Senha

en: Save
pt: Guardar

en: User
pt: Utilizador

en: Url
pt: URL

en: Session ID
pt: ID da sessão

en: Protocol
pt: Protocolo

en: Extension
pt: Extensão

en: About
pt: Sobre
