QBank DAM (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Action
bg: Действие

en: Password
bg: Парола

en: Save
bg: Запази

en: User
bg: Потребител

en: Url
bg: URL

en: Media
bg: Медия

en: Protocol
bg: Протокол
