QBank DAM (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Action
is: Aðgerð

en: Password
is: Lykilorð

en: Save
is: Vista

en: User
is: Notandi

en: Url
is: Vefslóð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: About
is: Um
