QBank DAM (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Action
ru: Действие

en: Password
ru: Пароль

en: Save
ru: Сохранить

en: User
ru: Пользователь

en: Url
ru: Url-адрес

en: Session ID
ru: ID сессии

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Protocol
ru: Протокол

en: Extension
ru: Расширение

en: About
ru: Информация

en: Media ID
ru: ID медиа

en: Select entities
ru: Выбрать сущности
