QBank DAM (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Password
az: Parol

en: Save
az: Saxla

en: User
az: İstifadəçi

en: Extension
az: Əlavə

en: About
az: Haqqında
