QBank DAM (8.x-1.5) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Action
he: פעולה

en: Password
he: סיסמה

en: Save
he: שמירה

en: User
he: משתמש

en: Drupal
he: דרופל

en: Url
he: כתובת url

en: Session ID
he: מזהה הפעלה

en: Media
he: מדיה

en: Extension
he: הרחבה

en: About
he: אודות
