QBank DAM (8.x-1.5) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Action
id: Tindakan

en: Password
id: Sandi

en: Save
id: Simpan

en: User
id: Pengguna

en: Session ID
id: ID Sesi

en: Protocol
id: Protokol

en: Extension
id: Ekstension

en: About
id: Tentang
