QBank DAM (8.x-1.5) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Action
sk: Akcia

en: Password
sk: Heslo

en: Save
sk: Uložiť

en: User
sk: Používateľ

en: Session ID
sk: ID session

en: Media
sk: Médiá

en: Protocol
sk: Protokol

en: Extension
sk: Rozšírenie

en: About
sk: Informácie o
