QBank DAM (8.x-1.5) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Action
it: Azione

en: Save
it: Salva

en: User
it: Utente

en: Session ID
it: ID sessione

en: Protocol
it: Protocollo

en: Extension
it: Estensione

en: About
it: Informazioni

en: Select entities
it: Seleziona entità
