QBank DAM (8.x-1.5) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Action
ps: چار

en: Password
ps: پټ توری

en: User
ps: غړی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Protocol
ps: پروتوکول

en: About
ps: په اړه
