QBank DAM (8.x-2.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Action
af: Aksie

en: Password
af: Wagwoord

en: Save
af: Stoor

en: User
af: Gebruiker
