QBank DAM (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Action
ar: إجراء

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Save
ar: حفظ

en: User
ar: المستخدم

en: Drupal
ar: دروبال

en: Url
ar: المسار

en: Media
ar: ميديا

en: Protocol
ar: النظام

en: Extension
ar: امتداد

en: About
ar: حول
