QBank DAM (8.x-2.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Save
cy: Cadw

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Session ID
cy: Sesiwn ID

en: Media
cy: Cyfryngau
