QBank DAM (8.x-2.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Action
sr: Акција

en: Password
sr: Лозинка

en: Save
sr: Сачувај

en: User
sr: Корисник
