QBank DAM (8.x-2.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Password
mn: Нууц үг

en: Save
mn: Хадгалах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Url
mn: Хаяг

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
