QBank DAM (8.x-2.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Action
mr: कृती

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Save
mr: संरक्षीत

en: User
mr: सदस्य

en: Drupal
mr: ड्रुपल
