QBank DAM (8.x-2.2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Action
ca: Acció

en: Password
ca: Contrasenya

en: Save
ca: Desa

en: User
ca: Usuari

en: Session ID
ca: ID de sessió

en: Media
ca: Multimèdia

en: Extension
ca: Extensió

en: About
ca: Detalls
