Questions and Answers (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Question
hy: Հարց

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Comment settings
hy: Մեկնաբանությունների կարգավորումներ
