QR Code Generator (1.0.0) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Author
es: Autor

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Export
es: Exportar

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: Updated
es: Actualizado

en: Created
es: Creado

en: Custom
es: Personalizado

en: Expires
es: Expira

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Changed
es: Modificado

en: Output format
es: Formato de salida

en: Infinite
es: Infinito
