QR Code Generator (1.0.0) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Custom
hu: Egyéni

en: Expires
hu: Lejár

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Changed
hu: Módosítva

en: Output format
hu: Kimenet formája

en: Infinite
hu: Végtelen
