QR Code Generator (1.0.0) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Export
uk: Експортувати

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Custom
uk: Власний

en: Expires
uk: Дійсне до

en: Authored on
uk: Створено

en: Changed
uk: Змінено

en: Output format
uk: Вихідний формат

en: Margin
uk: Відступ

en: Infinite
uk: Нескінченний
