QR-Code (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Download
bg: Свали

en: File
bg: Файл

en: Link
bg: Линк

en: Created
bg: Създадено

en: test
bg: тест
