QR-Code (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: File
bn: ফাইল

en: Link
bn: লিঙ্ক
