QR-Code (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Download
cs: Stáhnout

en: File
cs: Soubor

en: Link
cs: Odkaz

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Changed
cs: Změněno
