QR-Code (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Download
eo: Elŝutu

en: File
eo: Dosiero

en: Link
eo: Ligilo

en: Created
eo: Kreita

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
