QR-Code (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Download
es: Descargar

en: File
es: Archivo

en: Link
es: Enlace

en: Created
es: Creado

en: Changed
es: Modificado

en: test
es: prueba

en: The record UUID.
es: El registro UUID.
