QR-Code (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Download
hr: Preuzimanje

en: File
hr: Datoteka

en: Link
hr: Poveznica

en: Created
hr: Stvoreno
