QR-Code (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: File
ka: ფაილი

en: Link
ka: ბმული

en: Created
ka: შექმნილია
