QR-Code (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: File
lt: Failas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Created
lt: Sukurta

en: Changed
lt: Pakeista

en: test
lt: testas
